KONST / Litografier / Färglitografi 11422368
*
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:13:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 12:17:41
1
150 kr
5/11 08:28:09
2
200 kr
6/11 12:35:05
3
350 kr
6/11 15:17:32
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:28
*
Henry Heerup
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 12:17:41 | 1 | 150 kr |
5/11 08:28:09 | 2 | 200 kr |
6/11 12:35:05 | 3 | 350 kr |
6/11 15:17:32 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:28